Results Μορφολογίας 18η Εθνική Έκθεση Εκτροφής-Μορφολογίας

18η Εθνική Έκθεση Εκτροφής-Μορφολογίας

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26  ΜΑΡΤΙΟΥ 2010.
POINTER – ΚΡΙΤΗΣ:ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Psiharis Ventus Tuko            Ψυχάρης-Αβραμίδης
2ος Εξαίρετος        Fer Svestonof                     Σβεστονώφ
3ος Πολύ Καλός    Arion di Varsos Team            Βάρσος Ιωαν.
4ος Πολύ Καλός    Top Point Black Devil            Γκίνου Μην.
Καλός                  Eas                                    Μπεκιάρης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Fenia Svestonof                 Σβεστονώφ
2ος Πολύ Καλός    Froda Svestonof                 Σβεστονώφ

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΦΥΛΗΣ: Psiharis Ventus Tuko        Ψυχάρης-Αβραμίδης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος         Psiharis Ventus Obo                    Ψυχάρης
2ος Εξαίρετος         Daiko des Rousses de la Combe    Ηλιάδης Ηλ.
3ος Πολύ Καλός     Fulkner Svestonof                      Παπανδρέου Μιχ.
4ος Πολύ Καλός     Felix Svestonof                          Σβεστονώφ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος         Alicia Di Aggonara                      Μιαούδης Ιωαν.
2ος Πολύ Καλός      Artemi di Greco                         Ηλιάδης Ηλ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Psiharis Ventus Cari                     Ψυχάρης Χρ.
2ος Πολύ Καλός    Raul                                          Μόκρης Βασ.
3ος Πολύ Καλός    Fakir del Nocino                         Στεφανάτος Ν.
Πολύ Καλός         Fox                                          Σβεστονώφ
Πολύ Καλός        Victor Grande Style by Varsos         Βάρσος
Πολύ Καλός        Bak                                            Ηλίας Λεων.   
Πολύ Καλός        Ronaldo                                      Καρράς-Παπανικολάου


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Dana                               Παπαδόπουλος Αθ.
2ος Εξαίρετος        Pegy tou Giappou             Παπαδόπουλος Αθ.
3ος Εξαίρετος        Ada di Aggonara               Καπράλος Χρ.
Πολύ Καλός          Frida                                Σβεστονώφ
Πολύ Καλός          Anita di Greco Attikis            Νικολόπουλος Παν.
Καλός                 Anda                                 Ηλίας Λεων.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC    Smoke di Greko Attikis        Νικολόπουλος Παν.
2ος Εξαίρετος        Arno                                  Κατσαρός Ν.
3ος Εξαίρετος        Hellenik Bill                           Κατσαρός Ν.
4ος Εξαίρετος        Alkiviadis of Mathiopoulos        Βάρσος Ιωαν.
Πολύ Καλός        Joby                                      Σπυρίδης Κ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Linda di Greco Attikis        Νικολόπουλος Παν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ  ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC    Amor D.Doulos                 Ντούλος Διον
2ος Εξαίρετος        Tzoni di Greco Attikis              Νικολόπουλος Παν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ  ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC    Psiharis Ventus Thida              Βεργούλης Ιωαν.
2ος Εξαίρετος RCAC    Rebecca tou Giappou            Γιάππος Αχ.   
3ος Εξαίρετος        Fedra di Aggonara                     Νικολόπουλος Παν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ  ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Olga                                 Ψυχάρης Χρ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Psiharis Ventus Thida            Βεργούλης Ιωαν.

SETTER  – ΚΡΙΤΗΣ:  ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Tabasco sause de los Vitorones    Αρνέλλος Ιωαν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Ofiousa M.P. Kythnos Eta        Κοζαδίνος

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΦΥΛΗΣ: Tabasco sause de los Vitorones    Αρνέλλος Ιωαν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Johny                    Ζερβός Ιωαν.
2ος Πολύ Καλός    Thriasio Land Vagos            Σκορδάς Αθ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Valia tis Samou            Βαρτζίκος Αθ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC    Canon D.Doulos            Ντούλος Διον.
2ος Εξαίρετος RCAC    Condor D.Doulos            Ντούλος Διον.
3ος Εξαίρετος        Set’r Ridge’s Defender        Αρνέλλος Ιωαν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC    Set’r Ridge’s Diamond n’ Roses    Αρνέλλος Ιωαν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός    Zurdo                    Γκούφας-Κοτζιάς
2ος Πολύ Καλός    Calderas Genesis Koyman        Καμπέρης Δ.
3ος Πολύ Καλός    Mac Meteoron                Κοζαδίνος
4ος Πολύ Καλός    Leb de Sogno Elton            Μάκα Ελ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός    Mara di Fthias                Λιάσκος Δ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Canon D.Doulos            Ντούλος Διον.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟΥ.
1ο καλύτερο εκτροφείο     PSIHARIS VENTUS -     ΨΥΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2ο καλύτερο εκτροφείο     ΝΤΙ ΓΚΡΕΚΟ –        ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ.



ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ:     Canon D.Doulos            Ντούλος Διον.   


ΑΝΑΠΛΗΡ. ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ: Psiharis Ventus Thida    Βεργούλης Ιωαν.


ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ: : Tabasco sause de los Vitorones    Αρνέλλος Ιωαν.


ΑΝΑΠΛ. ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ: :
Psiharis Ventus Tuko         Ψυχάρης-Αβραμίδης
Last modified on Saturday, 06 August 2011 22:47